Saints Row IV na PS3 - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Saints Row IV na PS3 na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Saints Row IV na PS3? Chcesz kupić tanio Saints Row IV na PS3 za 17 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Saints Row IV na PS3 kosztuje na Allegro pomiędzy 19,00 zł, a 35,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 27,00 zł. Najtańsza oferta to "GRA NA PS3 SAINTS ROW IV", natomiast najdroższa to "Saints Row IV Game of the Century Edition, WWA".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Saints Row IV premiera PS3.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 19,00 zł
Średnia cena: 27,00 zł
Najwyższa cena: 35,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 79
Średnia ilość towaru: 91
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Saints Row IV na PS3

Ekipa Świętych znów stanęła w świetle jupiterów. Tym razem nie w roli groźnych przestępców, ale...patriotów. Wykorzystując swoje 15 minut, lider gangu wystartował w wyborach prezydenckich, wygrywając je w cuglach. Mimo wyeliminowania w krótkim czasie światowego głodu, zakończenia kryzysu ekonomicznego oraz wprowadzenia tańca na rurze do grona dyscyplin olimpijskich, Świętym nie dane jest spocząć na laurach. W mroku nocy czai się potężny, nieznany wróg - wojownicze imperium przybyszy z kosmosu - Zinów - pod wodzą wyrachowanego Zinyak'a. Kosmici atakują Waszyngton i porywają prezydenta wraz z całym gabinetem, by w wirtualnych celach złamać ich opór i zmienić w bezwolne marionetki. Nie wiedzieli, że zamiast tłustych polityków zabrali na swój pokład najgroźniejszą ekipę tej planety...

Cechy gry:
• Amerykański Sen - wciel się w role prezydenta USA w epickiej, zaginającej czasoprzestrzeń historii.

• Bądź SuperPrezydentem - przeskakuj budynki, zabijaj siłą umysłu, gnieć czołgi w harmonijkę. Nie będzie obcy pluł ziemianom w twarz!

• Wytocz największe i najbardziej odjechane giwery w historii wszechświata.

•...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 15,10 zł
Średnie wahanie: 17,37 zł
Najwyższa rozpiętość: 18,90 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie