Scott Lynch - Republika złodziei - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Scott Lynch - Republika złodziei na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Scott Lynch - Republika złodziei? Chcesz kupić tanio Scott Lynch - Republika złodziei za 40 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Scott Lynch - Republika złodziei kosztuje na Allegro pomiędzy 44,00 zł, a 69,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 57,00 zł. Najtańsza oferta to "Republika złodziei Scott Lynch", natomiast najdroższa to "Republika złodziei Niecni dżentelmeni III Lynch".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Scott Lynch - Republika złodziei premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 44,00 zł
Średnia cena: 57,00 zł
Najwyższa cena: 69,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 6
Średnia ilość towaru: 4
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Scott Lynch - Republika złodziei

Po przygodach na wzburzonych morzach, Locke i Jean wracają na ziemię – i to w przyspieszonym tempie. Jean opłakuje śmierć ukochanej, Locke zaś zmaga się ze skutkami wejścia w drogę wszechpotężnym magicznym zabójcom, zwanym więzimagami. Jedną z konsekwencji tego konfliktu będzie spotkanie obu bohaterów z dawno utraconą ukochaną Locke'a – Sabethą. Zauroczyła go w dzieciństwie i do dziś pozostała miłością jego życia, teraz zaś – po tym, jak zostali zatrudnieni przez dwie przeciwne frakcje więzimagów uwikłane w zajadły spór – przyświeca jej tylko jeden cel: raz na zawsze unicestwić Locke'a. Cykl o przygodach Niecnych dżentelmenów stał się literacką sensacją w kręgach miłośników fantasy. Jego trzecim tomem Scott Lynch pieczętuje odniesiony sukces.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 11,99 zł
Średnie wahanie: 17,98 zł
Najwyższa rozpiętość: 25,99 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie