Shamboo + Muniek - Piosenki - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Shamboo + Muniek - Piosenki na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Shamboo + Muniek - Piosenki? Chcesz kupić tanio Shamboo + Muniek - Piosenki za 23 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Shamboo + Muniek - Piosenki kosztuje na Allegro pomiędzy 24,90 zł, a 34,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 29,95 zł. Najtańsza oferta to "CD: SHAMBOO I MUNIEK - Piosenki - FOLIA Digipack", natomiast najdroższa to "SHAMBOO I MUNIEK: PIOSENKI [CD]".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Shamboo + Muniek - Piosenki premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 24,90 zł
Średnia cena: 29,95 zł
Najwyższa cena: 34,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 16
Średnia ilość towaru: 1623
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Shamboo + Muniek - Piosenki

Krążek Shamboo i Muńka pt. „Piosenki” ukazał się 15 maja 2015 roku nakładem S. P. Records. Na płycie znalazły się między innymi utwory „Po prostu kochaj”, „Deszczowa Piosenka”, „Laleczka”, „Dzień kryzysu” czy „Banki”. „Piosenki” to gitarowa płyta, która odkrywa przed słuchaczem korzenie formacji tkwiące w punk rocku. W swoich tekstach zespół szczerze „śpiewa jak jest” w dzisiejszej rzeczywistości. Trzeba posłuchać Maćka, Muńka i kolegów.

Zespół Shamboo i Muniek powstał w 1982 roku z inicjatywy Jacka „Miksera” Półtorniaka i należy do legendarnej częstochowskiej sceny muzycznej. Pierwotnie muzycy sięgali po ciężkie, punkowe brzmienia gitar, za które odpowiedzialny był między innymi Zygmunt "Muniek" Staszczyk grający wówczas na basie. Przez lata zespół wielokrotnie zmieniał skład; obecnie zespół tworzą: Macio Maślikowski, Jacek „Koniu” Śliwczyński, Tomek „Rychu” Raszewski, Krzysiek Sawczuk. Płyta „Piosenki” powstała z udziałem Muńka Staszczyka.

Lista utworów:

1. Laleczka
2. Banki
3. Ja nie rozumiem
4. Deszczowa piosenka
5. Bez grawitacji
6. Nienawidzę maty

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 10,09 zł
Średnie wahanie: 10,09 zł
Najwyższa rozpiętość: 10,09 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie