Slumber na DVD - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Slumber na DVD na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Slumber na DVD? Chcesz kupić tanio Slumber na DVD za 13 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Slumber na DVD kosztuje na Allegro pomiędzy 13,99 zł, a 19,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 16,99 zł. Najtańsza oferta to "Slumber DVD", natomiast najdroższa to "SLUMBER DVD SKLEP".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Slumber premiera DVD.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 13,99 zł
Średnia cena: 16,99 zł
Najwyższa cena: 19,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 39
Średnia ilość towaru: 688
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Slumber na DVD

Koszmary, strach, pobudka w środku nocy i poczucie, że człowiek nie jest w stanie się ruszyć. Na klatce piersiowej czuć ciężar, który pozbawia powietrza. Kątem oka dostrzegamy czającą się z boku złowrogą postać... to jednak nie zły sen, lecz najczęstsze symptomy stanu zwanego paraliżem sennym lub porażeniem przysennym.
Alice (Maggie Q) jest cenioną specjalistką zajmującą się zaburzeniami snu. O pomoc do niej zwraca się rodzina, która jest nawiedzana przez demona. Paraliżuje on swoje ofiary w czasie snu, stając się ich prawdziwym koszmarem i uwalniając straszną agresję, którą kierują przeciwko sobie. Alice musi porzucić naukowy racjonalizm, by pomóc nękanej rodzinie i zmierzyć się z własnymi demonami z przeszłości.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 6,00 zł
Średnie wahanie: 8,21 zł
Najwyższa rozpiętość: 9,69 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie