Space Hulk: Deathwing na PS4 - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Space Hulk: Deathwing na PS4 na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Space Hulk: Deathwing na PS4? Chcesz kupić tanio Space Hulk: Deathwing na PS4 za 45 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Space Hulk: Deathwing na PS4 kosztuje na Allegro pomiędzy 55,00 zł, a 77,08 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 66,04 zł. Najtańsza oferta to "SPACE HULK DEATHWING ENHANCED EDITION / PUDEŁKO", natomiast najdroższa to "PS4 SPACE HULK ASCENSION".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Space Hulk: Deathwing premiera PS4.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 55,00 zł
Średnia cena: 66,04 zł
Najwyższa cena: 77,08 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 9
Średnia ilość towaru: 6
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Space Hulk: Deathwing na PS4

Space Hulk - Deathwing jest grą typu FPS opartą na kultowej grze planszowej wydawnictwa Games Workshop i osadzonej w świecie Warhammer 40,000. Gra Space Hulk: Deathwing korzysta z silnika Unreal Engine 4 i pozwala tobie oraz trzem znajomym na stoczenie heroicznej walki z Genokradami w mrocznych tunelach Kosmicznego Wraku. Doświadczenie uzyskane w czasie kolejnych misji pozwala na rozwijanie nowych technik i umiejętności i daje dostęp do nowego sprzętu.

Kosmiczne Wraki dryfują po prądach Osnowy, niematerialnego wymiaru Chaosu. Złożone z ogromnych, zniekształconych asteroidów, wraków statków i innych kosmicznych śmieci, Kosmiczne Wraki mogą osiągać rozmiar księżyca i często skrywają starożytne i bezcenne technologie. Często są też opanowane przez śmiertelnie niebezpieczne Genokrady.

W grze wcielasz w członka jednej z najbardziej tajemniczych i groźnych jednostek Kosmicznego Marines: oddział Deathwing zakonu Mrocznych Aniołów.

Jako Kronikarz możesz także opanować niszczycielskie moce Psykerów. Dokonania na polu bitwy dają ci 3 punkty do wykorzystania w 3 drzewkach rozwoju, dzięki czemu ulepszysz swoje umiejętności, odblokujesz nowe moce...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 22,08 zł
Średnie wahanie: 33,81 zł
Najwyższa rozpiętość: 44,00 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie