Sune Persson - Białe autobusy - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Sune Persson - Białe autobusy na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Sune Persson - Białe autobusy? Chcesz kupić tanio Sune Persson - Białe autobusy za 13 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Sune Persson - Białe autobusy kosztuje na Allegro pomiędzy 15,00 zł, a 19,90 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 17,45 zł. Najtańsza oferta to "Sune Persson, Białe autobusy, pakt z Himmlerem... ", natomiast najdroższa to "BIAŁE AUTOBUSY - PAKT Z HIMMLEREM".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Sune Persson - Białe autobusy premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 15,00 zł
Średnia cena: 17,45 zł
Najwyższa cena: 19,90 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 5
Średnia ilość towaru: 7
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-11-01 do 2021-11-07 (tydzień 44, rok 2021).

Sune Persson - Białe autobusy

Na początku 1945 roku było już jasne, że upadek hitlerowskich Niemiec to kwestia kilku miesięcy. Rząd neutralnej Szwecji zorganizował niezwykłą akcję humanitarną ratowania więźniów obozów koncentracyjnych. Szwedzki Czerwony Krzyż i rząd Danii podjęły rozmowy z Himmlerem, w których głównym negocjatorem był hrabia Folke Bernadotte. Misja trwała dwa miesiące, ocalono życie 17 tysięcy ludzi, którzy konwojami pomalowanych na biało autobusów, oznaczonych symbolem czerwonego krzyża, zostali przewiezieni na terytorium Szwecji.Akcja przeszła do historii pod nazwą Białe Autobusy. Książka stanowi pierwszą tak pełną relację z przebiegu tej wyjątkowej operacji, ujawnia kulisy tajnych negocjacji, a także  zeznania naocznych świadków i uczestników wydarzeń.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 4,90 zł
Średnie wahanie: 8,88 zł
Najwyższa rozpiętość: 14,01 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie