Susan Faludi - Reakcja - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Susan Faludi - Reakcja na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Susan Faludi - Reakcja? Chcesz kupić tanio Susan Faludi - Reakcja za 120 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Susan Faludi - Reakcja kosztuje na Allegro pomiędzy 133,39 zł, a 233,10 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 183,25 zł. Najtańsza oferta to "Reakcja. Niewypowiedziana wojna przeciwko kobietom", natomiast najdroższa to "Susan Faludi - Reakcja".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Susan Faludi - Reakcja premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 133,39 zł
Średnia cena: 183,25 zł
Najwyższa cena: 233,10 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 7
Średnia ilość towaru: 8
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-07-12 do 2021-07-18 (tydzień 28, rok 2021).

Susan Faludi - Reakcja

Klasyka amerykańskiego feminizmu, druga książka w serii Biblioteka Kongresu Kobiet.Autorka opisuje z pasją i naukową precyzją jak twórcy kultury popularnej wypaczają feministyczne ideały w celach czysto komercyjnych, krzywdząc jednocześnie kobiety. Feministyczna idea niezależności finansowej zostaje cynicznie przekuta w konsumenckie prawo do kupowania; a emancypacyjne dążenie do samospełnienia zostaje zniekształcone w slogan o potrzebie samodoskonalenia.Reakcja to klasyka feminizmu, dzwonek na pobudkę dla każdego pokolenia kobiet, przypominający nam o niebezpieczeństwach, których groźba jest wciąż aktualna.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 65,00 zł
Średnie wahanie: 89,27 zł
Najwyższa rozpiętość: 104,00 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie