Thomas Enger - Żądza krwi - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Thomas Enger - Żądza krwi na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Thomas Enger - Żądza krwi? Chcesz kupić tanio Thomas Enger - Żądza krwi za 10 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Thomas Enger - Żądza krwi kosztuje na Allegro pomiędzy 11,45 zł, a 15,30 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 13,38 zł. Najtańsza oferta to "Żądza krwi Thomas Enger", natomiast najdroższa to "Żądza krwi Thomas Enger".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Thomas Enger - Żądza krwi premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 11,45 zł
Średnia cena: 13,38 zł
Najwyższa cena: 15,30 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 24
Średnia ilość towaru: 45
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-08-02 do 2021-08-08 (tydzień 31, rok 2021).

Thomas Enger - Żądza krwi

Brutalne morderstwo pensjonariuszki domu starców szokuje mieszkańców Oslo. Detektyw prowadzący śledztwo szybko orientuje się, że nie była to przypadkowa zbrodnia i że zabójca uderzy znowu. Jednocześnie wybucha skandal polityczny. Trine Juul-Osmundsen, norweska minister sprawiedliwości, zostaje oskarżona o molestowanie. Choć Henning Juul, dziennikarz i detektyw, nie utrzymuje bliskich kontaktów z siostrą, nie wierzy w te doniesienia. Trine jednak nie chce jego pomocy, a on ma pilniejsze sprawy: zebranie materiałów dotyczących morderstwa w domu opieki oraz własne, ważniejsze śledztwo...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 2,31 zł
Średnie wahanie: 4,41 zł
Najwyższa rozpiętość: 5,40 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie