Tom Rob Smith - Farma - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Tom Rob Smith - Farma na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Tom Rob Smith - Farma? Chcesz kupić tanio Tom Rob Smith - Farma za 30 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Tom Rob Smith - Farma kosztuje na Allegro pomiędzy 36,76 zł, a 59,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 47,88 zł. Najtańsza oferta to "Farma - Tom Rob Smith", natomiast najdroższa to "Farma Tom Rob Smith".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Tom Rob Smith - Farma premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 36,76 zł
Średnia cena: 47,88 zł
Najwyższa cena: 59,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 23
Średnia ilość towaru: 4
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Tom Rob Smith - Farma

Chris i Tilde, wyjeżdżają z Londynu do Szwecji, by cieszyć się spokojną emeryturą i spędzić ostatnie lata życia na wsi, na łonie natury. Ich jedyny syn, Daniel, od dawna wybiera się do nich z wizytą, ale bez przerwy coś staje mu na przeszkodzie.
Wszystko zmienia się w dniu, w którym do Daniela dzwoni załamany ojciec z informacją, że matkę zamknięto w szpitalu psychiatrycznym. Kilka godzin później, gdy Daniel czeka na lotnisku w Goteborgu na odlot swojego samolotu, odbiera kolejny telefon. Tym razem od matki, której udało jej się wydostać ze szpitala i która jest w drodze do Londynu. Tilde twierdzi, że celowo próbowano zrobić z niej wariatkę, ponieważ chciała ujawnić przestępstwa seksualne popełniane na południu Szwecji przez szeroko rozgałęzioną siatkę pedofili. Jednym ze sprawców jest jej własny mąż. Kobieta ląduje na Heathrow z torbą wypełnioną dowodami rzeczowymi i opowiada synowi, jak wpadła na trop zbrodni. Wyjaśnia również, dlaczego jako młoda dziewczyna uciekła ze Szwecji, a teraz na emeryturze, postanowiła powrócić tam wraz z mężem.
Nic nie jest takie, jak się wydawało. Daniel uświadamia sobie, że przez...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 19,00 zł
Średnie wahanie: 24,12 zł
Najwyższa rozpiętość: 29,99 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie