Tony Anderson - Chleb i proch - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Tony Anderson - Chleb i proch na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Tony Anderson - Chleb i proch? Chcesz kupić tanio Tony Anderson - Chleb i proch za 18 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Tony Anderson - Chleb i proch kosztuje na Allegro pomiędzy 20,31 zł, a 33,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 27,15 zł. Najtańsza oferta to "OUTLET - Chleb i proch. Wędrówka przez góry", natomiast najdroższa to "Literatura podróżnicza Chleb i proch. Wędrówka prz".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Tony Anderson - Chleb i proch premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 20,31 zł
Średnia cena: 27,15 zł
Najwyższa cena: 33,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 12
Średnia ilość towaru: 1008
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Tony Anderson - Chleb i proch

W lecie 1998 roku Tony Anderson wyruszył w góry Gruzji, by dotrzeć do zapomnianych i niedostępnych plemion – Chewsurów, Tuszynów, Raczów, Megrelów i Swanów. Intrygowały go dawne wierzenia i obyczaje, doskonale zachowane mimo wieloletniej niszczącej polityki władz komunistycznych oraz zawirowań i niepokojów politycznych po upadku Związku Radzieckiego. Ale Chleb i proch to nie tylko relacja z niezwykłej podróży; Anderson opisuje też skomplikowaną historię i zawiłości regionalnej polityki. Jego Gruzja, choć doświadczona przez los, wciąż jest ekscytująca i pełna życia. Choć jej dzieje sięgają w przeszłość głębiej niż dzieje wielu innych państw europejskich, zachowała młodzieńczą energię i żywiołowość.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 13,09 zł
Średnie wahanie: 14,12 zł
Najwyższa rozpiętość: 16,68 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie