Transformers: Devastation na PS3 - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Transformers: Devastation na PS3 na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Transformers: Devastation na PS3? Chcesz kupić tanio Transformers: Devastation na PS3 za 100 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Transformers: Devastation na PS3 kosztuje na Allegro pomiędzy 115,00 zł, a 129,90 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 122,45 zł. Najtańsza oferta to "Transformers Devastation PS3 Nowa FOLIA", natomiast najdroższa to "GRA TRANSFORMERS DEVASTATION PS3 NOWA W FOLII".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Transformers: Devastation premiera PS3.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 115,00 zł
Średnia cena: 122,45 zł
Najwyższa cena: 129,90 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 5
Średnia ilość towaru: 3
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Transformers: Devastation na PS3

Gra Transformers: Devastation została stworzona przez japońskie studio PlatinumGames, znane między innymi z Vanquish i serii Bayonetta. Tytuł jest inspirowany serialem animowanym The Transformers, emitowanym w amerykańskiej telewizji w latach 1984-1987 i nawiązuje klimatem do pierwowzoru dzięki technice celshadingu, która imituje wygląd telewizyjnych animacji z lat 80. ubiegłego wieku.

Do produkcji zaproszono tych samych aktorów, którzy wcielili się w role głównych bohaterów w oryginalnej kreskówce (Peter Cullen jako Optimus Prime, Dan Gilvezan jako Bubblebee i Frank Welker w roli Megatrona i Soundwave’a).

Transformers: Devastation to hack'n'slash, w którym stajemy w kampanii ramię w ramię z Autobotami przeciwko Decepticonom. Dowodzi nimi Megatron i wykorzystuje w walce specjalną energię plazmową, która jest w stanie przemienić wszystko w konstrukcję cybernetyczną. W trakcie rozgrywki możemy wybrać postać spośród 5 Autobotów, wśród których są: Optimus Prime, Bubblebee, Sideswipe, Wheeljack i Grimlock. Każdy z nich może przekształcać się w pojazd lub humanoida.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 9,00 zł
Średnie wahanie: 9,25 zł
Najwyższa rozpiętość: 14,90 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie