Tyondai Braxton - Hive1 - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Tyondai Braxton - Hive1 na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Tyondai Braxton - Hive1? Chcesz kupić tanio Tyondai Braxton - Hive1 za 75 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Tyondai Braxton - Hive1 kosztuje na Allegro pomiędzy 86,02 zł, a 146,20 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 116,11 zł. Najtańsza oferta to "Tyondai Braxton - HIVE1", natomiast najdroższa to "TYONDAI BRAXTON - Hive1 LP".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Tyondai Braxton - Hive1 premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 86,02 zł
Średnia cena: 116,11 zł
Najwyższa cena: 146,20 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 15
Średnia ilość towaru: 1638
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Tyondai Braxton - Hive1

Kolejna płyta byłego muzyka znakomitej formacji Battles, Tyondaia Braxtona. Dzieło Amerykanina specjalizującego się w muzyce eksperymentalnej nosi tytuł "Hive1".

Osiem kompozycji na album Tyondai napisał w latach 2013-14 i pierwotnie były one pomyślane, jako ilustracja dla performance'u o tytule "Hive", który zaprezentowano po raz pierwszy w nowojorskim muzeum Guggenheima. Utwory Braxton następnie rozwinął i w ten sposób powstał album "Hive1". Po prezentacji w słynnym muzeum, Tyondai wykonał kompozycje jeszcze w operze w Sydney, na Tasmanii oraz w londyńskim Barbican Centre z okazji 50-lecia wytwórni Nonesuch. Całość była spektaklem muzyczno-multimedialnym, składającym się z wizualizacji, instalacji architektonicznych, performance'u pięciu artystów siedzących po turecku na specjalnych podświetlanych na różne kolory podestach oraz muzyki. Za projekt wizualny odpowiedzialny był duński architekt Uffe Surland Van Tams.

Nazwa projektu wzięła się stąd, że wszyscy występujący w sztuce artyści byli w pewnym sensie ze sobą połączeni, uzależnieni od siebie, niczym w ulu. Spotkał się on z bardzo pozytywną recenzją w prestiżowym...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 37,45 zł
Średnie wahanie: 44,46 zł
Najwyższa rozpiętość: 60,18 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie