Various Artists - Prima Sort - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Various Artists - Prima Sort na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Various Artists - Prima Sort? Chcesz kupić tanio Various Artists - Prima Sort za 30 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Various Artists - Prima Sort kosztuje na Allegro 37,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 37,99 zł. Najlepsza oferta to "Prima Sort DEDIS INTRUZ EPIS DYM KNF SARIUS CHADA".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Various Artists - Prima Sort premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 37,99 zł
Średnia cena: 37,99 zł
Najwyższa cena: 37,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 1
Średnia ilość towaru: 3
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-04-26 do 2021-05-02 (tydzień 17, rok 2021).

Various Artists - Prima Sort

Step Records prezentuje swój kompilacyjny projekt, pt. "Prima Sort". Na albumie udzielili się wszyscy reprezentanci opolskiej wytwórni, która w ciągu ostatnich dwóch lat dokonała niemałych zmian kadrowych. Wydawnictwo staje niejako w opozycji do aktualnych trendów - gdy w modzie jest wszechobecny blichtr i przewózka, Step Armia pokazuje, że klasyczny rap również prężnie się rozwija, a zachowując przywiązanie do korzeni kultury hip-hop, również można tworzyć rzeczy świeże, nowatorskie.
W projekcie "Prima Sort" wzięła udział zarówno "młoda gwardia" Stepu, czyli Intruz, Dedis, Dawid Obserwator, Vin Vinci i Śliwa, jak również starsi wyjadacze jak Major SPZ i Kafar Dix37. Na albumie nie zabraknie również gościnnych zwrotek artystów spoza wytwórni. Szczegółowa tracklista już niebawem. "To jest Step Armia rapu, Ty taguj to na mury"...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 0,00 zł
Średnie wahanie: 0,00 zł
Najwyższa rozpiętość: 0,00 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie